W obliczu współczesnych potrzeb wykorzystania przestrzeni, nowoczesnych konstrukcji i technologii, geodezja odgrywa kluczową rolę w realizacji różnorodnych inwestycji. Dzięki niej możliwe jest precyzyjne planowanie i zarządzanie przestrzenią.

Nasza oferta skierowana jest do firm budowlanych, wykonawców sieci infrastrukturalnych oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną na każdym etapie inwestycji – od planowania, przez projektowanie, aż po budowę i rozbiórkę obiektów.

Zakres naszych prac geodezyjnych obejmuje:

  • Opracowanie aktualnej informacji o terenie: tworzenie map i przeprowadzanie niezbędnych pomiarów, które są kluczowe w procesie projektowania.
  • Geodezyjne opracowanie projektów i tyczenie: precyzyjne wytyczanie lokalizacji budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, dróg, placów, chodników, elementów małej architektury oraz innych komponentów zagospodarowania przestrzennego.
  • Inwentaryzacja i sporządzanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej: obejmuje to różne obiekty, takie jak budynki, budowle, przyłącza czy sieci infrastrukturalne. Zapewniamy aktualizację mapy zasadniczej, ewidencji gruntów i budynków oraz geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w obsłudze geodezyjnej szerokiej gamy inwestycji, w tym dróg, budowli inżynierskich oraz głównych sieci energetycznych, teletechnicznych i sanitarnych, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Comments are closed.

Geodezyjna obsługa inwestycji i montażu
PRACOWNIA GEODEZYJNO-INŻYNIERYJNA
Close Search Window